Kooperatifçilik Eylem Planıbanner h2b8Banner 23Hayati Yazıcı Kaptan Oldu

Haberler önceki sayfa

07.09.2017 YAZICI AK PARTİ İSTANBUL BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE KONUŞTUAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma programındaki konuşmasında AK Parti iktidarlarında Türkiye'de önemli hizmetler yapıldığını ifade etti. 

 

Yazıcı, AK Parti'nin yaklaşık 15 yıldır Türkiye'yi yönettiğini belirterek, "15 sente muhtaç, gayri safi milli hasılası 230 milyar dolar olan bir ülkenin yönetimini aldık ve Türkiye'yi geçen yıl itibariyle 860 milyar dolar hasıla üretmiş ülke haline getirdik. Milletimizin öncülüğünde, AK Parti'nin üyesinden sandık müşahidine, en tepe noktasına kadar Türkiye'nin sorunlarını omuzladık, planlamayı yaptık, her alanda değişim ve dönüşümü birlikte yaptık." dedi.

 

 

Türkiye'ye kazandırdıkları her şeyde tüm parti teşkilatlarının emeğinin olduğunu kaydeden Yazıcı, "Laf üstüne laf değil, taş üstüne taş koyan bir iktidarız. Hükümetlerimiz liderimizin öncülüğünde millet, vatan aşığı bu kadrolarla, gece gündüz demeden Türkiye'yi dolaşıp, herkesin önünü açarak ekonomiyi büyüttü, hazineyi kuvvetlendirdi, rezervleri arttırdı ve yatırımları artırıp, borçları ödedi. Bu yerli ve milli olmaktır." ifadelerini kullandı.